Školský klub

Činnosť školského klubu sa predlžuje denne do 17,30 hod.

V prevádzke bude od 16,30 do 17,30 hod 1 oddelenie.

Prevádzka školského klubu:

6,30   - 8,00 hod
    11,30 - 17,30 hod

Poplatky za školský klub môžete uskutočňovať formou INTERNETBANKINGU :

IBAN: SK6311000000002921898360
BIC: TATRSKBX

účeľ platby: uveďte meno Vášho dieťaťa a ročník, ktorý navštevuje

konštantný symbol: 0308

variabilný symbol: mesiac za ktorý je platba

Žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu /tlačivo/:

Na základe Všeobecného záväzného nariadenia (VZN) Mesta Dunajská Streda č. 23/2020 zo dňa 08. decembra 2020, ktorým sa určuje výška a spôsob úhrady príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí Vám oznamujeme, že ak dieťa a jeho zákonný zástupca majú trvalý pobyt v meste Dunajská Streda, zákonný zástupca dieťaťa prispieva na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí na žiaka mesačne sumou 18,00 €. V ostatných prípadoch je výška príspevku za dieťa  18,00 € mesačne.
Držiteľovi vernostnej karty sa poskytuje zľava na čiastočnú úhradu nákladov za pobyt dieťaťa v školskom klube detí vo výške
4,00 € mesačne, teda zákonný zástupca uhrádza za pobyt v školskom klube detí 14,00 €/mesiac . Ak z jednej rodiny navštevuje školský klub viac detí,príspevok sa znižuje na každé daľšie dieťa na  7,00 € mesačne. Ak je zákonný zástupca poberateľom dávky v hmotnej núdzi, príspevok sa znižuje na 7,00 € mesačne.

Dokument zo zasadnutia Mestského zastupiteľsva -
  výšky príspevkov v školách   23/2020

Využitie vernostnej karty si môžete pozrieť na

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Dunajská Streda č. 2/2021 zo dňa 12. januára 2021 o určení výšky platieb za vybrané služby poskytované pre držiteľov Vernostnej karty mesta Dunajská Streda