Základná škola Dunajská Streda
----------------------------------------------
Jilemnického ulica 204/11

Školský klub

Činnosť školského klubu sa predlžuje denne do 17,30 hod.

V prevádzke bude od 16,30 do 17,30 hod 1 oddelenie.

Prevádzka školského klubu:

6,30   - 8,00 hod
    11,30 - 16,30 hod
    Žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu /tlačivo/:

Na základe Všeobecného záväzného nariadenia (VZN) Mesta Dunajská Streda č. 13/2009, ktorým sa mení a dopĺňa VZN Mesta Dunajská Streda č. 7/2008 zo dňa 14. októbra 2008, ktorým sa určuje výška a spôsob úhrady príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí Vám oznamujeme, že s účinnosťou od 1. decembra 2009 sa zvyšuje výška úhrady príspevku na 12,00 €/mesiac.
Držiteľovi vernostnej karty sa poskytuje zľava na čiastočnú úhradu nákladov za pobyt dieťaťa v školskom klube detí vo výške 3,00 € mesačne, teda zákonný zástupca uhrádza za pobyt v školskom klube detí 9,00 €/mesiac .
V osobitných prípadoch, na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu neplnoletého dieťaťa, po prerokovaní s riaditeľom školy, znižuje sa príspevok na 1,65 €/mesiac.

Využitie vernostnej karty si môžete pozrieť na

Poplatky za školský klub môžete uskutočňovať aj formou INTERNETBANKINGU

na číslo účtu:  2921898360/1100 /Tatrabanka/

účeľ platby: uveďte meno Vášho dieťaťa a ročník, ktorý navštevuje