Deň otvorených dverí
<< >>
  Dňa 1. a 3. decembra sa uskutočnil Deň otvorených dverí pre budúcich prvákov zo škôlok Jesenského ul.,Komenského ul.,Széchenyiho ul.,Nám. priateľstva,Ružový háj,Nám. SNP a Rybný trh. Vedenie školy a žiaci pripravili pre škôlkarov bohatý program. Pri vstupe do školy už čakal na deti Mikuláš spolu s anjelikmi a čertíkmi. Potom spoločne poputovali na veľkú chodbu, kde na nich už netrpezlivo čakal riaditeľ školy PaedDr. Peter Gajdoš a predniesol svoj krátky pozdravný prejav.Po prejave si mohli deti pozrieť budovu školy, zúčastniť sa na hodinách angličtiny, zahrať si v telocvični a vyskúšať si rôzne náukové programy pre prvákov v počítačovej miestnosti.
Vyvrcholením celej akcie bolo rozdávanie Mikulášskych balíkov. Dúfajme, že sa im u nás zapáčilo a od budúceho roka budeme môcť spolupracovať na ich ceste k dospelosti.