Privítanie budúcich prváčikov
<< >>
  Po zápise prváčikov bolo na rade už tradičné slávnostné privítanie budúcich žiakov na pôde našej školy. Dňa 15.02.2011 sme vyzdobili školskú jedáleň a telocvičnu, kde učiteľky a vychovávateľky už netrpezlivo čakali na deti - mali už pripavený rôzny materiál, masky šašov, ktoré trebalo ozdobiť a vyfarbiť atď. . Ako odmenu každý účastník dostal certifikát.
Animátorkou celej akcie bola p. učiteľka M. Bertalanová, vďaka nej atmosféra bola naozaj príjemná. Pomocou p. vychovávateľky M. Goldsteinovej sme mohli obdivovať dnešný moderný tanec ,,Zumba,,. Po perfektne zvládnutej maliarskej a tvorivej práci sme sa vydali do školskej jedálne, kde na deti čakal bohato prestretý stôl s dobrotami.
Počas posedenia p.učiteľka J. Takácsová držala krátky prejav o potrebných
školských pomôckach, čo musia rodičia pripraviť na september. Celú akciu uzavrel pán riaditeľ PaedDr. P. Gajdoš, poďakoval prítomným za účasť a zaželal budúcim prváčikom veľa úspechov a mnoho príjemných chvíľ v novom školskom roku.